ZejmanGarkumpel_logo
_________________
Strona jest w trakcie rozbudowy. Nieustannie zwiększa swoją objętość. Zapraszamy do odkrywania jej nowych zakątków!

Dziękujemy wszystkim Fanom za żywiołowe przyjęcie na jubileuszowym 25. Festiwalu Szanty we Wrocławiu!

Tradycyjnie zagraliśmy dla najmłodszej publiczności oraz nieco starszej. Atmosfera była znakomita i bardzo cieszymy się ze wspólnej zabawy i wyjątkowej frekwencji.

Zejman dla dzieci

To miłe i budujące, że jako rodzice tak licznie przybywacie na nasze koncerty ze swoimi księżniczkami i dzielnymi podróżnikami od wielu lat. Staramy się odwdzięczyć za Wasze zaufanie spektaklami, które łączą w sobie dobrą zabawę z edukacją. Tym bardziej szanując najbardziej wymagającą publiczność jaką są najmłodsi, staramy się dobierając przyjazny repertuar, szykując stroje, czy niespodzianki. :)

W czasie porannego, karnawałowego koncertu dla dzieci nie zabrakło znanych i lubianych przebojów, jednak większość zagranych przez nas piosenek pochodzi z najnowszej płyty „Kapela Neptunowa”. Ze szczególnym entuzjazmem przyjęty został utwór o przygodach egzotycznych zwierzaków – „Przyśpiewki afrykańskie”. Odwiedził nas też Neptun ze swoimi roztańczonymi i śpiewającymi Syrenkami, czyli KrzyKaśkami z Wrocławia w składzie: Misia, Wiktoria, Zuzia i Gabrysia, a po koncercie był czas na wspólne zdjęcia z naszymi Fanami.

Koncert wieczorny

W czasie koncertu wieczornego z okazji 25- lecia Festiwalu zagraliśmy na życzenie organizatorów najbardziej znane nasze przeboje. Była to oczywiście „Samantha”, czy „Hej obudzę fale” znany też jako „Kakadu papużka”. Pamiętacie zjawiskową, eteryczną tancerkę w roli aniołka z naszego teledysku „A mój anioł ma”? Klip ten nagrany został we Wrocławiu w czasie festiwalu w 2010 roku i jako nasz ulubiony również znalazł się na liście utworów zagranych w tym roku. Prawdziwym rodzynkiem jednak był rzadko przypominany przez zespół hit „Szanta dziewicy”.

Szczególne podziękowania należą się Organizatorom, oraz zespołowi technicznemu za znakomitą realizację koncertów.

Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok – wtedy będziemy świętować nasz jubileusz :)

W galerii można obejrzeć fotoreportaż z obydwu koncertów.